KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kroki 13767202

nr 1376 7202

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Kroki, (tillskrivna), Ej Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 57x42 cm

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:20:55

1/2 20:02:06 1      Vinnande bud

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten